Serwis - Skoczów

          Retos jako Autoryzowany Warsztat Renault Trucks pragnie przedstawić Państwu ofertę współpracy w dziedzinie napraw i obsługi taboru samochodowego. Oferta ta obejmuje naprawy warsztatowe, pomoc w trudnych sytuacjach drogowych, możliwość nabycia części i podzespołów pojazdów, a także możliwość korzystania z naszej myjni samochodowej i stacji diagnostycznej. Oferta naszej firmy nie obejmuje tylko RENAULT, ale jest skierowana również do posiadaczy innych marek.

Jesteśmy Autoryzowanym Warsztatem LOHR oraz PANAV. Wychodząc na przeciw potrzebom firm transportowych pragniemy objąć swoimi usługami kompleksowo klienta w taki sposób, aby wjeżdżając na teren naszej firmy mógł usunąć wszystkie niedomagania pojazdu, zestawu pojazdów od A do Z.


Godziny pracy:
7:00 - 22:00 (Pon - Pt)
7:00 - 15:00 (Sobota)


tel. +48 33 854 86 60
fax: +48 33 854 86 63
mob. +48 602 30 54 58 (dyżur całodobowy)
e-mail: serwis@retos.plNaprawy realizujemy na 6 nowoczesnych stanowiskach wyposażonych w szereg nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i naprawczych. Do dyspozycji klientów posiadamy 12 wysoko wyspecjalizowanych mechaników, w tym 2 elektromechaników. Wykonujemy także zlecenia powypadkowe, blacharskie i lakiernicze. Dążymy do maksymalnego skrócenia czasu naprawy, czyli do minimalizacji niedogodności przewoźnika.Holowanie

Posiadamy 2 samochody serwisowe oraz samochód holowniczy wyposażony w dźwig hydrauliczny o udźwigu 5 ton, hydrauliczną wciągarkę. Jest on przystosowany do holowania zespołu pojazdów na krótkich odcinkach.