LINK WYBIERA RENAULT TRUCKS


  Pozostałe aktualnościOd 11 sierpnia na polskich drogach można spotkać Renault Trucks gamy T w charakterystycznych barwach przewoźnika LINK Sp. z o. o., jednego z najpoważniejszych graczy na europejskim rynku usług transportowych. Do tej pory przewoźnik odebrał 30 Renault Trucks T z 60 zamówionych w 2015 roku. Symboliczne uroczyste przekazanie odbyło się 11 sierpnia w centrali Renault Trucks Volvo Group Trucks Poland w Młochowie. Kolejna partia 30 ciągników będzie wydana w październiku. Firma LINK Sp.z o.o. od 1989 roku prężnie rozwija się na rynku transportowym. Obecna flota 300 ciągników siodłowych i 500 naczep Mega wykonuje transport na terenie Unii Europejskiej. Przewoźnik systematycznie odmładza swoją flotę, inwestując w pojazdy niezawodne i ekonomiczne oraz, co oczywiste, spełniające najnowsze normy.


Najmłodsze ciągniki, które właśnie dołączyły do floty przewoźnika, to Renault Trucks T z daleka widoczne na drodze dzięki nowoczesnej stylizacji charakterystycznej dla barw LINK. Biało żółte pasy i logo International Truck of The Year 2015 nawiązujące do tytułu, jakim szczyci się Gama T w 2015 roku, to cechy charakterystyczne nowej floty.
Dodatkowo przed zakupem najlepsi kierowcy LINK przeszli szkolenie z zakresu jazdy ekonomicznej. LINK wybrał pojazdy z silnikiem DTI11 460 KM. Pojazdy posiadają Eco Cruise, czyli inteligentny tempomat z 3 trybami pracy, regulowany spojler, bez osłony przeciwsłonecznej (która także ma wpływ na opór powietrza) oraz opony Michelin X-Line.
Wszystkie pojazdy Renault Trucks T są objęte kontraktem serwisowym, a przy podjęciu decyzji o zakupie, kluczowe znaczenie miał fakt, że grupa Volvo posiada najgęstszą sieć warsztatów na terenie Europy.

Dodano: 10 wrzesień 2015