RENAULT TRUCKS ADVENTURE


  Pozostałe aktualności


W dniu 6 listopada 2015 odbyło się w Hotelu Jawor w Jaworzu spotkanie z klientami RETOS podczas którego zaprezentowana została nowa kampania handlowa pt" Renault Trucks Adventure".


Podczas spotkania odbyło się również uroczyste przekazanie pierwszego w Polsce ciągnika siodłowy Renault T 520 RT Adventure w limitowanej wersji wyposażenia dla Pana Radosława Sacharuk z Bielska-Białej.

Właściciel Radosław Sacharuk odebrał kluczyki i symboliczny modelik z rąk Jacka Kurzawy, Dyrektora Handlowego Renault Trucks BSM, Emilii i Mariana Czapka, Właścicieli Retos Czapka Spółka Jawna. Tym samym pierwsza przekazana w Polsce gama T 520 w wersji limitowanej Renault Trucks Adventure dołączyła do floty prawie w 100% renówek i będzie pełniła rolę pojazdu flagowego firmy.

Firma Usługi Transportowe Radosław Sacharuk kupuje pojazdy Renault Trucks od 1999 roku i systematycznie wymienia je na nowe. Od dwóch lat we flocie jeżdżą pojazdy gamy T. Tym razem właściciel zdecydował się na kolejne 2 ciągniki T z najbardziej komfortowymi, wysokimi kabinami i z najmocniejszymi silnikami o pojemności 13 litrów w wersji Renault Trucks Adventure. Pierwszy został dostarczony w listopadzie, drugi dołączy do floty na początku 2016 roku. - Nasi kierowcy jeżdżą w dalekie trasy, np. do Francji i Hiszpanii. Każdy się lepiej czuje jak ma wtedy większą przestrzeń i moc. A spalanie nie jest dużo wyższe niż przy 11-litrowych motorach – podkreśla Radosław Sacharuk. A wie, co mówi, bo jest nie tylko szefem, ale wciąż lubi zasiąść za kółkiem i osobiście sprawdzić auto na dalekiej trasie.

Przewoźnik kupuje nowe pojazdy z pełnymi kontraktami serwisowymi, bo jak twierdzi właściciel to „bezpieczne i praktyczne rozwiązanie, które zapewnia i kierowcom i mi spokojny sen i pracę bez obawy o niespodziewane wydatki. "Nie bez znaczenia są też znakomite relacje ze skoczowskim Retosem, który serwisuje jego samochody. Firma ma swój warsztat, w którym wykonuje bieżącą obsługę pojazdów. Nie oznacza to jednak, że nie odwiedzają one serwisu Renault Trucks. - Znamy się od lat. Jak mam jakiś problem, zawsze mi dobrze doradzą, nawet jak nie naprawiam pojazdu u nich. Albo uczciwie mówią, że bez ich narzędzi i oprzyrządowania moi mechanicy nie dadzą sobie rady. Mają wiedzę, umiejętności i doświadczenie. Nigdy się na nich nie zawiodłem."

Radosław Sacharuk (w środku) z małżonką odbiera swój flagowy Renault Trucks T520


Ograniczona liczba egzemplarzy, bogaty pakiet wyposażenia pojazdu, ale także usługi towarzyszące takie jak kontrakty serwisowe, ubezpieczenie czy preferencyjne finansowanie to wszystko sprawia, że oferta Renault Trucks Adventure to ekskluzywna oferta dla najbardziej wymagających klientów, tych, którzy poszukują rozwiązań doskonałych i nie boją się żądać od producentów ciężarówek tego, co najlepsze.
    Wybrane elementy wyposażenia Renault Trucks Adventure:
  • Silnik DTi11 – 460 lub DTi13 – 480 / 520 KM
  • Kabina Sleeper bądź High Sleeper Cab
  • Kolor stalowoszary „Truck of the Year ” oraz limitowane oklejenie “RT Adventure”
  • Nawigacja fabryczna, sygnały pneumatyczne na dachu, radio CD / MP3 / USB / Bluetooth
  • Opony Michelin na aluminiowych obręczach Alcoa Dura-Bright
  • Leżanka górna „Ultimate”- dająca się przekształcić w schowek na rzeczy kierowcy
  • W limitowanej serii „RT Adventure” dostępna także kabina High Sleeper Cab w wersji wyposażenia Maxispace – najbardziej komfortowa kabina na rynku

Zapraszamy na stronę: www.renault-trucks.pl

Dodano: 4 grudzień 2015