ZWIĘKSZONY ZASIĘG W ELEKTRYCZNYM RENAULT TRUCKS MASTER Z.E.


  Pozostałe aktualności
ZWIĘKSZONY ZASIĘG W ELEKTRYCZNYM RENAULT TRUCKS MASTER Z.E.


Elektryczny Renault Trucks Master Z.E. został wyposażony w nowe akumulatory o pojemności 52kWh. Taka wielkość pozwala wydłużyć efektywny zasięg do 190 km. Furgon o napędzie elektrycznym to idealne narzędzie pracy znajdujące zastosowanie w środowiskach miejskich. W nowej wersji będzie dostępny wiosną 2022 r.


 • Nowy akumulator wydłuża zasięg oraz skraca czas ładowania

  Pojemność akumulatorów trakcyjnych elektrycznego Renault Trucks Master Z.E. została zwiększona z 33 do 52 kWh.

  Ta nowa wielkość wydłuża efektywny zasięg do 190 km (oraz do 244 km wg. cyklu miejskiego WLTP)

  Przy użyciu szybkiej ładowarki, można uzyskać 80% stanu naładowania baterii po 2-ch godzinach lub całkowicie naładować pojazd jedynie w 3 godziny! • Pojazd idealnie przystosowany do prowadzenia miejskiej dystrybucji

  Z lokalnie zerową emisją, Renault Trucks Master Z.E. idealnie nadaje się do jazdy w ścisłych centrach miast oraz strefach o ograniczonym dostępie.

  Dodatkowo, Renault Trucks Master Z.E. pozwala kierowcom operować w miastach z niezwykłą łatwością i w pełnym bezpieczeństwie. Ten elektryczny pojazd użytkowy jest wyposażony w specjalne systemy takie jak kamery cofania czy czujniki martwego pola w lusterkach. Renault Trucks Master Z.E. ma także na swym pokładzie układ dźwiękowego ostrzegania pieszych, który jest aktywny przy prędkościach poniżej 30 km/h.

  Elektryczny Renault Trucks Master występuje w trzech wariantach (furgon, podwozie pod zabudowę oraz platforma z kabiną) i sześciu wersjach (3 długości i 2 wysokości). Gwarancja na pojazd to dwa lata lub 100 000 km oraz aż 8 lat lub 160 000 km na akumulatory trakcyjne.

  Renault Trucks Master Z.E. uzupełnia gamę pojazdów elektrycznych producenta, w skład której wchodzi również 16-tonowe D Z.E., 19-tonowe D Wide Z.E. oraz 26-tonowe D Wide Z.E. • Red Edition: lekkie pojazdy użytkowe Renault Trucks

  Podobnie jak swój odpowiednik napędzany silnikiem wysokoprężnym, elektryczny Master jest dostępny w kompletacji Red Edition, będącej zastrzeżonym znakiem towarowym Renault Trucks. Pojazdy w tej wersji mają dodatkowe, bogate wyposażenie.

  Poprzez wersję Red Edition, Renault Trucks oddaje w ręce Klientów swoje pełne doświadczenie w zakresie lekkich pojazdów użytkowych, poparte gęstą siecią dystrybucji i autoryzowanych serwisów. Producent oferuje gwarancję usług uszytych na miarę precyzyjnie określonych potrzeb przewozowych ze wsparciem ekspertów technicznych specjalizujących się w obsłudze I naprawie wszystkich typów ciężarówek. • Charakterystyka techniczna Renault Trucks Master Z.E.

  - DMC: 3,1 t oraz 3,5 t

  - Moc maksymalna silnika: 57 kW

  - Moment maksymalny: 225 Nm

  - Prędkość maksymalna: 100 km/h

  - Akumulatory trakcyjne: 52 kWh, litowo – jonowe

  - Zasięg maksymalny: 244 km wg cyklu WLTP

  - Zasięg efektywny: do 190 km

Dodano: 26 listopad 2021