Serwis - Skoczów

           Retos jako Autoryzowany Warsztat Renault Trucks pragnie przedstawić Państwu ofertę współpracy w dziedzinie napraw i obsługi taboru samochodowego. Oferta ta obejmuje naprawy warsztatowe, pomoc w trudnych sytuacjach drogowych, sprzedaż części i podzespołów pojazdów ciężarowych, a także możliwość korzystania z usług naszej myjni samochodowej i stacji diagnostycznej.

Oferta naszej firmy nie obejmuje tylko pojazdów marki RENAULT TRUCKS, ale jest skierowana również do posiadaczy pojazdów innych marek. Jesteśmy Autoryzowanym Warsztatem naprawczym i obsługowym pojazdów oraz zabudów LOHR oraz ROLFO. Posiadamy również autoryzację na obsługę serwisową i naprawy naczep oraz przyczep marki Wielton oraz Fliegl. Prowadzimy serwis i naprawę wind hydraulicznych marek DHOLLANDIA oraz BAR Cargolift.

Wychodząc na przeciw potrzebom firm transportowych pragniemy objąć swoimi usługami kompleksowo klienta w taki sposób, aby wjeżdżając na teren naszej firmy mógł usunąć wszystkie niedomagania pojazdu lub zestawu pojazdów od A do Z.


Godziny pracy:
7:00 - 22:00 (Pon - Pt)
7:00 - 13:00 (Sobota)


tel. +48 33 854 86 60
fax: +48 33 854 86 63
mob. +48 608 648 606 (dyżur całodobowy)
mob. +48 608 302 012 (dyżur całodobowy)
e-mail: serwis@retos.plNaprawy realizujemy na 5 stanowiskach serwisowych wyposażonych w szereg nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i naprawczych, umożliwiających szybką diagnozę usterek oraz naprawę pojazdów naszych klientów. Ogranicza to czas przestoju pojazdu do niezbędnego minimum, zapewniając pełną mobilność naszych klientów. Posiadamy kadrę 12 wysoko wyspecjalizowanych mechaników, w tym 2 elektromechaników. Wykonujemy naprawy całopojazdowe, począwszy od napraw ogumienia, poprzez obsługę serwisową a skończywszy na uszkodzeniach powypadkowych;Holowanie

Pomoc w trudnych sytuacjach drogowych dla pojazdów ciężarowych realizowana jest w oparciu o platformę pomocy technicznej Assistance 24/7 w kraju i zagranicą, Do dyspozycji klienta posiadamy samochód serwisowy Renault Master oraz samochód holowniczy marki Renault Magnum o dużym tonażu, wyposażony w dźwig hydrauliczny o udźwigu 5 ton oraz hydrauliczną wciągarkę. Jest on przystosowany do holowania zespołu pojazdów na krótkich odcinkach. W każdej chwili jesteśmy w stanie naprawić pojazd na drodze lub jeśli nie jest to możliwe przetransportować go do najbliższego serwisu.