Master Podwozie

  GAMA RENAULT TRUCKS     Broszura

POJAZDY DYSTRYBUCYJNE - EURO 6

MASTER PODWOZIE


RENAULT MASTER NOWY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Twoje potrzeby się zmieniają, Renault Master także. Efektywność, niskie zużycie paliwa, pełne bezpieczeństwo, łatwość prowadzenia i komfort użytkowania. Renault Trucks dobrze zna Twoje oczekiwania i oferuje nowatorski samochód stanowiący precyzyjną odpowiedź na potrzeby Twojej działalności.

Transport w temperaturze regulowanej, usługi budowlane i wykończeniowe, przesyłki kurierskie, transport sprzętu, dzięki ofercie samochodów z tylnym i przednim napędem, Renault Master może spełnić wymagania każdej branży. Zwiększona przestrzeń ładunkowa i ładowność,szersze drzwi boczne i tylne umożliwiają przewóz wszelkich towarów.
W Renault Trucks macie do czynienia z profesjonalistami i korzystacie ze specjalistycznych usług:
  • wydłużone godziny pracy
  • w zakresie doboru zabudowy
  • wykwalifikowany personel
  • specjalne umowy o obsługę techniczną
Renault Master, dysponujący ofertą 3 silników o mocy 100, 125 i 150 KM, łączy wysokie osiągi z niskim zużyciem paliwa: spalanie poniżej 8 l/100 km plasuje go wśród najbardziej oszczędnych samochodów na rynku. Aby dodatkowo zwiększyć efektywność i ograniczyć zużycie paliwa, Renault Master może być wyposażony w zautomatyzowana skrzynię biegów. Moment maksymalny zależnie od silnika:
  • 285 nm przy silniku 100 KM
  • 310 nm przy silniku 125 KM
  • 350 nm przy silniku 150 KM

PRZEWIEZIESZ WIĘCEJ

Ładowność do 1684 kg*, maksymalna przestrzeń ładunkowa do 17 m3 i długość przedziału sięgająca 4383 mm umożliwiają przewóz dużych gabarytów. Dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu części załadowczej Renault Master jest wszechstronnym narzędziem pracy i potrafi przewieźć każdy towar. Wybierz wersję najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb: tylny napęd zapewniający lepsze przeniesienie siły napędowej lub przedni napęd umożliwiający zwiększenie ładowności.

ŁATWIEJSZA PRACA

W celu ułatwienia manewrowania pojazdem promień skrętu Renault Mastera zmniejszono do 12 m. Wysokość progu ładunkowego wynosi 463 mm i jest jedną z najniższych na rynku, a szerokość bocznego otworu drzwiowego wynosząca 1270 mm ułatwi wszelkie operacje załadunku i wyładunku towarów. Z miejsca kierowcy dostępny jest schowek na laptopa lub dokumenty formatu A5, a także składany stolik wbudowany w deskę rozdzielczą oraz schowki umieszczone w drzwiach.

NIEZRÓWNANY KOMFORT JAZDY

Ponieważ kierowca spędza średnio 8 godzin dziennie za kierownicą, komfort ma priorytetowe znaczenie w przypadku samochodu dostawczego. W Renault Master można wygodnie dopasować pozycję za kierownicą dzięki trzem płaszczyznom regulacji fotela i możliwości zmiany ustawienia kierownicy. Kabina jest przestronna, a deska rozdzielcza ergonomiczna i funkcjonalna. Z miejsca kierowcy dostępne są liczne schowki.

MAKSIMUM BEZPIECZEŃSTWA

Renault Master jest wyposażony w system ABS, wspomaganie nagłego hamowania, ESP oraz elektroniczny korektor siły hamowania. Jego droga hamowania z prędkości 100 km/h wynosi 42 metry. Dysponując automatycznie włączanymi światłami, reflektorami kierunkowymi, wycieraczkami z czujnikiem deszczu, systemem zapobiegającym poślizgowi kół napędzanych i kontrolującym tor jazdy możesz pewnie i bezpiecznie prowadzić w każdych warunkach. W celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, Renault Master jest wyposażony w czołowe poduszki powietrzne o wysokiej zdolności pochłaniania energii po stronie kierowcy i pasażera*. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z napinaczami posiadają regulację wysokości górnego punktu kotwiczenia, co umożliwia ich dokładne dopasowanie.